poniedziałek, 30 stycznia 2017

Kurs Feriowy Rysunku Malarstwa i Architektury 2018


  12-25 luty 2018


RYSUNEK, codziennie 2 bloki STUDIUM POSTACI, MALARSTWO, GRAFIKA, ARCHITEKTURA
Doskonałe przygotowanie do egzaminów!
Modelki i modele do pełnego aktu, codziennie kilka godzin! Całkowite wbicie w anatomię rysunku.

Intensywny, poszerzony program na ARCHITEKTURĘ!!! Całościowe przygotowanie do egzaminów!!!

Specjalny blog zadań na PROJEKTOWANIE GRAFICZNE, GRAFIKĘ WARSZTATOWĄ, ANIMACJĘ i wszystkie inne kierunki projektowe jak ARCHITEKTURA WNĘTRZ, WZORNICTWO!Profesjonalne przygotowanie na
Uniwersytet Artystyczny (UAP),
Architekturę na PP
oraz wszelkie uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą.

Aż do 14 pełnych dni kursu do 10 godzin dziennie! .
10:00 – 20:00 (w tym 2 blogi dziennie z rysowaniem postaci!)

Zapraszamy również osoby początkujące - jest to ostatni moment aby zdążyć jeszcze przygotować się do egzaminów w tym roku. Jest to możliwe dzięki intensywnej i skondensowanej pracy podczas kursu, który zapewni ci podstawową i niezbędną bazę do nauki przez kolejne miesiące. Zajęcia w ferie to idealny czas który warto wykorzystać na konkretny postęp w rysunku.
Zajęcia ściśle skorelowane z wymaganiami UAP-u i PP na egzaminach wstępnych! W związku z tym, spośród wszystkich szkół i kursów poznańskich zdobywamy najwyższe punktacje na egzaminach!
Działamy od 20-tu lat, nasi uczniowie, wyrośli na tym doświadczeniu, zasilają z każdym rokiem coraz szerzej kadry uczelniane poznańskiego UAP-u!!!


Program:
Studium postaci,
- Martwa natura
- Architektura,
- Malarstwo;

- Zajęcia projektowe na Grafikę
- bryły i makiety na architekturę i wzornictwo
-
przygotowanie do egzaminów kierunkowych na wszystkie kierunki
– Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej;

- symulacja egzaminów

- konstrukcja najważniejszych brył geometrycznych, perspektywa centralna, dwuzbiegowa i ich praktyczne zastosowanie, rysunek architektoniczny z wyobraźni, rysunek rzeczywisty, kluczowe zasady kompozycji, elementy światłocienia, martwa natura, postać – zasady konstrukcji i anatomii, dla osób zdających na ASP – wyjątkowo atrakcyjny i skuteczny program z malarstwa. W programie również klejenie makiet oraz dawka wiedzy z teorii i historii sztuki, a w tym architektury. Podczas kursu oferujemy również intensywny i bogaty program dla osób zaawansowanych, który obejmuje między innymi kolejne zagadnienia perspektywy i geometrii wykreślnej, pogłębioną analizę rysunku postaci, zgłębianie tajników malarstwa, zaawansowane martwe natury, zadania z wyobraźni i pamięci architektonicznej, praktyczną analizę konkretnych tematów z egzaminów na Architekturę.


- ZADANIA KIERUNKOWE - zajęcia projektowe oraz z brył i makiet do egzaminów na Grafikę Projektową, Warsztatową, Animację oraz Architekturę, Scenografię i Wzornictwo na Uniwersytecie Artystycznym.

RYSUNEK na Architekturę na Politechnice - osobna grupa
podczas zajęć przekazana zostanie kursantom wiedza na temat specyfiki egzaminów na WA PP. Rysunek półrzeczywisty, perspektywa, elementy geometrii wykreślnej. Rysunek Architektoniczny – rzeczywisty, półrzeczywisty, z wyobraźni.
- W sposób zwięzły i przejrzysty, stosując się do określonych zasad i metod, wyraża iluzję przestrzeni w sposób konstrukcyjny.
- U jego podstaw leżą takie zagadnienia jak kompozycja, konstrukcja, perspektywa, walor, rysunek modułowy, geometria wykreślna.
- Poprzez konkretne ćwiczenia, zwłaszcza motoryczne, trening ręki i oka przekształcamy w profesjonalne prace w specyfice wymaganej na egzaminach na Politechnikę.
- Ćwiczenie kompozycji bryłowych, budowanie iluzji przestrzeni w oparciu o modułowy przedmiot
- studium martwej natury i rysunek półrzeczywistości
- wprowadzenie do zagadnień z historii architektury, budownictwa, historia sztukiSTUDIUM AKTU - POSTACI - wiele godzin rysowania modelki, studium anatomii - co jest istotą do pełnego przygotowania się do egzaminów!!!
Nasza Szkoła zapewni ci najlepszą w Polsce naukę rysunku postaci. Jako jedyni z prywatnych instytucji posiadamy profesjonalną pracownię ANATOMICZNĄ. Zapraszamy również studentów z UAP (ASP, Politechniki oraz z innych uczelni artystycznych). Kto się czuje słabo w anatomii bądź to chciałby podnieść poziom i udoskonalić rysunek, pomożemy szybko nadrobić materiał i udoskonalić warsztat niezbędny do rysowania i malowania postaci.Wszystkie poziomy – od podstawowego po mega zaawansowane.STUDIUM PORTRETU - Jeśli zechcesz, pokażemy ci jak rozpocząć trudną i zawiłą sztukę portretu, której nikt oprócz nas w Poznaniu nie naucza.
"Portret Emilii" autorstwa Van Grigorlajta, ucznia Szkoły Rysunku i Malarstwa VENTZI.

Kurs gwarantuje wysoką skuteczność - dzięki autorskiemu programowi naszego studio wypracowanego przez lata doświadczeń, każdego roku duży odsetek uczniów dostaje się na studia.

Oferujemy pełne przygotowanie na studia i kierunki:
- Politechnika: Architektura i Urbanistyka, oraz inne kierunki na których wymagany jest rysunek
- Uniwersytet Artystyczny: wszystkie kierunki, w tym Architektura i Wzornictwo, Architektura i Urbanistyka, Malarstwo, Grafika Projektowa, Grafika warsztatowa, Multimedia, Rzeźba
- Uniwersytet Przyrodniczy: Architektura Krajobrazu
- Przygotowanie prac do teczki na studia wieczorowe i zaoczne
- Przygotowywanie portfolio na uczelnie zagraniczne

Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie każdego kto zdaje egzaminy na UA, Architekturę na Politechnice lub na inną uczelnię artystyczną. Przekażemy ci niezbędne wskazówki, które uczynią twój rysunek profesjonalnym. Udział w kursie to niezastąpiona praktyka, sprawdzenie i podszkolenie wiedzy które przynosi niesamowity efekt na egzaminach! Wielokrotnie wzrasta konkurencyjność zdającego i szansa na zdanie egzaminów.

CENA:
7 dni - 1000zł (pierwszy lub drugi tydzień)

14 dni - 1000zł (czyli drugi tydzień za darmo!)

UWAGA!!!! Kto wpłaci zaliczkę 200zł do końca grudnia - płaci 50zł mniej!!! :) :) :)

Aż do dwóch tygodni zajęć od rana do wieczora! Efekty gwarantowane!!!
codziennie 10:00-20:00


Uwaga! Zapisy - według kolejności wpłaty zaliczki 200zł - gotówką lub a konto.
Aby zarezerwować miejsce na Kursie Feriowym:
- podaj
imię i nazwisko, kontaktowy nr telefonu, kierunek na który chcesz zdawać/cel kursu
- wpłać zaliczkę 200zł na konto:
Galeria Ventzi Ventsislav Piryankov
GBW S.A. IIo/Poznań
97 1610 1133 2003 0000 2408 0001
.
zadzwoń do nas lub napisz: rysunek-kursy@wp.pl, 501632092 


.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz